Call of Duty 4 - New Czech Fansite

Bonusy a Perky

Perk 3 - Ostatní

                                        Extreme Conditioning (Výborná kondice)
Po zapnutí tohoto perku budete moci běhat asi dvakrát déle než dříve. Tento perk však nemá nic společného s perkem Juggernaut (Odolnější postava). Perk je zpřístupněn již od začátku.
             Steady Aim (Lepší míření)
Také se vám někdy špatně míří, když běžíte, či chcete někoho sestřelit, a stále se to nedaří? Po využití tohoto perku budete mít ihned lepší stabilitu, a třeba hned zabijete více lidí, a umístíte se na lepší pozici Tento perk máte k dispozici již od začátku.

                Last Stand (Poslední dech)
Už jste si určitě všimli, že někoho zabijete, ale on "zázračně" jen spadne, začne do vás střílet pistolkou a zabije vás. I když vás zabije, tak za pár vteřin se vám bodu přičtou a v seznamu zabitých se to samozřejmě ukáže taktéž, ale koho by nenaštvalo, že ho jde zabít, sejme ho, myslí si, že je mrtev, a najednou do vás začne střílet. Pokud ale chcete tuto výhodu mít i vy, proč ne. Tento perk doporučuji, může vám připsat pár desítek bodů do vašeho skóre Pro toto vylepšení musíte mít level 8 Corporal II, což není opravdu těžké se na něj dostat a určitě již většina z vás tento rank má.                                       Deep impact (Lepší střílení přes zeď)
Oproti předešlým dílům můžete v CoD4 střílet přes zdi. Tento perk vám zvyšuje naději, že někoho přes tu zeď zabijete, tzn., že u slabších zbraní tu zeď přestřelíte více než dříve. Perk také více zvyšuje možnost, že někoho zabijete, takže se nebojte střílet přes menší zdi, slabé železo nebo přes krabice, nezapomeňte si tento perk nejdříve zapnout Perk je dostupný již od začátku.                                   Iron Lungs (Delší zadržení dechu)

V Call of Duty 4 je rozhodně těžší střílení ze sniperky, než v předešlých dílech. Některé typy sniperek sebou škubou, zadržení dechu navíc není příliš dlouhé. Díky tomuto perku budete moci zadržet dech na delší dobu, takže bude střelba hned snadnější a určitě posbíráte více fragů. Pro delší zadržení dechu a tím i lepší stabilitu při střílení ze sniperky musíte mít minimálně level 26 - 2nd Lieutenant I.              Dead Silence (Úplné ticho)
Spolu s rušičkou radaru nebo tlumičem tento perk tvoří opravdu "hrobové" ticho. Pokud chcete nepřítele podříznout, ale nechcete, aby vás slyšel, když se k němu přibližujete, stačí jednoduše použít tento perk a vše je vyřešeno. Perk se odemkne až na pozici Brigadier General, tedy na levelu 44.                Eavesdrop (Odposlech nepřátel)
Po odemknutí tohoto levelu a jeho následného využití budete moci odposlouchávat, co si vaši nepřátele přes hru říkají (automaticky navolené výkřiky), nebo co si říkají přes jejich mikrofony, tzn. přes hru. Otevření tohoto perku je nastaveno na level 35, tedy hodnost Major I.
 
 Martyrdom

Tento perk vás jednoduše donutí utéct od odjištěného granátu, což může někdy vadit - sice totiž odběhnete od granátu, ale co když vběhnete do nějaké té přestřelky? Malér. Dále tento perk upustí odjištěný granát při umírání. Jen pozor, ať při utíkání od jednoho granátu nevběhnete na nějaký další Pro odemknutí tohoto perku musíte mít minimální level 17, což je hodnost Gunnery Sergeant I.
Žádné komentáře
 
Web je optimalizovaný pro prohlížeč "Opera" a "Internet Explorer"
Copyright © 2008-2009 FAN Stránky Call of Duty 4