Call of Duty 4 - New Czech Fansite

Bonusy a Perky

Perk 2 - Různá vylepšení

                                 Stopping power (větší síla ve zbraních)
Perk umožňující zlepšení vaší zbraně, které přidá sílu, aby se vám lépe střílelo. Pro využití tohoto perku vám stačí i level 1, který dostupný již od začátku.

                Sleight of Hand (Rychlá ruka)
  Tento perk určitě udělá mnohým z vás velkou radost. Budete moci přebíjet opravdu rychle, např. takovou M4 přebijete, že si toho ani nevšimnete. Doporučuji! Pro "rychlejší" a "šikovnější" ruku se budete muset probojovat na level 20 - Master Sergeant I.                          
         Juggernaut (Odolnější postava)

Určitě se vám bude hodit odolnost, díky níž mnohem více vydržíte v akci. Perk je zpřístupněn již od začátku.

      Overkill (Dvě zbraně)
Také si přejte mít místo pistolky již na začátku hry nebo při respawnu dvě zbraně? Toto přání se vám vyplní po otevření tohoto skvělého perku! Můžete mít tedy u sebe například M4 a sniperku najednou. Opravdu doporučuji! Pokud chcete mít u sebe dvě zbraně již při spawnu, musíte dosáhnout mít level 38 - Lieutenant Colonel.                            
    Double Tap (Zrychlení střílení)

  Zdá-li se vám střelba některých zbraní pomalá, pomocí tohoto perku budete moci střílet mnohem rychleji. Například taková M16 teď bude super zbraň, která bude střílet opravdu rychle. Tento perk je odemknut od 29 levelu - 1st Lieutenat I.                               
        UAV Jammer (Rušička radaru)

Perk zajišťující, že na radaru nebudete vidět! Tento perk se opravdu hodí, protože bude hned těžší vás zabít Tento perk je k dispozici již od levelu s číslem 11 - Sergeant I.    


                                  Sonic Boom (Větší třesk granátu)

Po využití tohoto perku bude třesk granátu mnohem větší, určitě to poznáte i na vašem skóre! Perk je odemknut již od začátku.

Žádné komentáře
 
Web je optimalizovaný pro prohlížeč "Opera" a "Internet Explorer"
Copyright © 2008-2009 FAN Stránky Call of Duty 4