Call of Duty 4 - New Czech Fansite

Bonusy a Perky

Perk 1 - Zbraně

                            C4 Bomb x 2
Dvě C4 (bomby), které stačí "připlácnout" na zeď a poté levým tlačítkem myši aktivovat. C4ku položíte podržením pravého tlačítka myši, můžete ji odpálit i střelbou. Otevřeno od levelu 2 - Demolition Class.         Claymore (Speciální miny) x 2
Speciální miny, které jednoduše "zabodnete" do země, a po přiblížení nepřítele vybouchnou. Z těchto min vycházejí malá červené světýlka, které detekují pohyb nepřítele. Doporučuji umisťovat tak, aby paprsky nešly vidět - v opačném případě ještě nepřítel stihne ustoupit. Perk odemknut již od začátku.                                      Special Granades x 3 (Speciální granáty)
Jak již název napovídá, jedná se o speciální granáty, které nahrazují jeden klasický. Tento perk je zpřístupněn již od začátku.

RPG-7 x 2

Raketomet využijete v případě nutnosti sestřelení vrtulníku či zastřelení nějakého vojáka, RPG-7 však můžete použít na sestřelení auta či zničení interiéru budovy. Tento perk je k dispozici již od začátku.
   Bandolier - Více nábojů
Tento perk si mnoho z vás jistě oblíbí, protože přidává pás s náboji, což znamená, že budete mít více nábojů, takže nebude problém si pořádně "zakosit". Chcete-li mít více nábojů, musíte se dostat až na level 32 - Captain I.                        
Bomb squad

Nemáte-li rádi bomby a speciální miny, které vás často zabijí, a chcete proti tomu něco dělat? Tento perk vám umožní tyto C4 a speciální mapy odhalit, takže se bombám a minám budete moci vyhýbat. Tento perk je odemknut od 14 levelu - Staff Sergeant, což není zas tak dlouhá doba, ne?
Žádné komentáře
 
Web je optimalizovaný pro prohlížeč "Opera" a "Internet Explorer"
Copyright © 2008-2009 FAN Stránky Call of Duty 4