Call of Duty 4 - New Czech Fansite

Bonusy a Perky

Bonusy

                              Granade Launcher (Granátomet)
Díky tomuto granátometu jistě zabijete více lidí, používejte ho ale s mírou, ať neschytáte  moc nadávek. Po každém respawnu máte v jednom granátometu 2 náboje. Doporučuji hlavně přesně mířit. Musíte také vzít v úvahu to, že granátomet nevystřelí granát přímo tam kam chcete.





                            Silencer (Tlumič)
V multiplayeru tento tlumič moc význam nemá, protože střelba přes něj trošku slyšet jde a za nějaký extra bonus ho nepovažuji. Snad jen to, že nepůjdete vidět na mapě po výstřelu, což bez tlumiče ano. Určitě trošku ztlumí zvuk střely, jde ale o to, z jaké zbraně střílíte. Tento bonus můžete použít na "Assault Rifles, SMG a pistole".



                               Red Dot Sight (Laserový zaměřovač)
Skvělý bonus, který vám určitě pomůže při zabíjení. Díky "červené tečce" budete lépe mířit. Použít ho můžete na "Assault Rifles, SMG, LMG a brokovnice".
Snad nejlepší bonus, který v Call of Duty 4 je! Díky němu jsem zabil o hodně více nepřátel než s klasickým zaměřováním u zbraně. DOPORUČUJI!




                          Grip
Význam tohoto bonusu je v tom, že budete lépe držet zbraň a bude se vám s ní lépe střílet a pohybovat. Využijete jen u brokovnic a LMG.
Hned změnu nepoznáte, ale určitě se s ní lépe střílí.






                        ACOG Scope

Pokud na nějakou zbraň použijete tento bonus, sice uvidíte lépe do dálky, ale určitě se zhorší ovladatelnost zbraně. Přesto doporučuji vyzkoušet, ale na zbraně typu P90 atd.. (Assault Rifles) jej raději nepoužívejte. Tento bonus můžete používat na "Assault Rifles, SMG, LMG a sniperkách".

Žádné komentáře
 
Web je optimalizovaný pro prohlížeč "Opera" a "Internet Explorer"
Copyright © 2008-2009 FAN Stránky Call of Duty 4