Call of Duty 4 - New Czech Fansite

Videa


V rámci E3 2009 proběhli hned dvě interview s komunitním manažerem Infinity Ward, Robertem Bowlingem. V prvním dokonce uvidíte několik nových záběrů z dema, mezi tím bude Robert podívat o hře. Druhé interview je pouze povídání o hře, občas se ukáže nějaký ten záběr z posledního traileru.

Po malých teaserových předkrmech hoši z týmu Infinity Ward předvádějí konečně pořádný gameplay trailer své nové hry ze slavné série Call of Duty v podobě FPS Modern Warfare 2. Tentokráte se podíváme mimo jiné na tvrdou přestřelku uprostřed města, boj v hangáru a přestřelku na letišti, kde to vypadá jako v ohnivém pekle

Měli jste snad někdy pochybnosti o tom, jak dopadne nejnovější hra ze série Call of Duty od týmu Infinity Ward Modern Warfare 2? Tak po shlédnutí gameplay traileru z E3 nebudete mít ani jedinou. Začínáte v naprosto unikátní situaci.

Elitní vývojářský tým Infinity Ward předvedl první gameplay trailer tolik očekávané FPS , kterým jen dokázal, že je opravdu na co se těšit. Vrtulníky, stíhací letouny, ale i ponorky, zajímavě vypadá také boj nablízko. Budeme se tedy potápět k ponorkám a dávat na ně nálože? Používat leteckou techniku? Více bychom se měli dozvědět 24. května na NBA Easter Conference Finals. Mimochodem, ty sněžné skútry také vypadají velmi zajímavě.

Je tady další vámi vytvořené video. Tentokrát se jedná se o fragmovie Lost in Game by sEnergy od kukuXclanu.

Máte-li zájem podívat se na video v plném rozlišení, stáhněte si jej:


Video sbírá od fanoušků hry vysoká hodnocení a kladné komentáře, takže si ho určitě nenechejte ujít.

Dáváme prostor opravdu všem, pokud chcete na našich stránkách nějaký svůj výtvor prezentovat, není nic jednoduššího, než nám ho poslat na některý z mailů uvedených v sekci Kontakt.


Perk zvaný "Sleight of Hand" tedy rychlé nabíjení. Super perk, jelikož na bojišti je každá sekunda dobrá!
1  
2  
3  
4  
 
Web je optimalizovaný pro prohlížeč "Opera" a "Internet Explorer"
Copyright © 2008-2009 FAN Stránky Call of Duty 4