Call of Duty 4 - New Czech Fansite

Programy

HLSW v 1.2.1

Nové HLSW v1.2.1 přináší jak nové hry, tak nové skiny a v neposlední řadě také podporu Windows Vista!

Download (4.27 MB)

Team Speak klient v 2.0.32.60 


Klient pro volání pro systémy Windows. Můžete si tak jednoduše povídat.

Download (5.59 MB)

Call of Duty 4 Multiplayer Backup


Reinstalace hry, případně rovnou systému je mnohdy nevyhnutelná, a byla by velká škoda kvůli takové operaci přijít o vaše ranky a nastavení v Call of Duty 4. Málokomu by se také chtělo ručně šťourat v různých adresářích a hledat soubory, kde jsou takové údaje uloženy, a právě proto vzniknul prográmek Call of Duty 4 Multiplayer Backup, který takovou operaci provede jediným kliknutím myši!

Nemusí se nijak složitě nastavovat, hned po instalaci stačí kliknout na Backup, a je hotovo! Pokud si chcete s nastavením zálohy trošku pohrát, například změnit profil zálohy či cílový adresář, není žádný problém. Vše je zcela triviální a zvládne to skutečně každý.

Download (403 kB)

Version Changer

Chcete zpět verzi hry 1.0 nebo na jakoukoliv jinou (1.1, 1.2, 1.3, 1.4), ale nechcete přeinstalovávat celou hru? Tento prográmek vám to ulehčí!

Download (10.29 MB)

Zjištění vaše IP adresy!

http://www.mojeip.cz/


Free Hamachi Online Multiplayer v 1.5

Soubor je v torrentu...stačí stáhnout přes BitComet, Utorrent nebo něco podobného!Je to v rarku, to stačí rozbalit a poté extrahovat do složky kde máte nainstalovanou hra...např.: C:program filesActivisionCall of duty 4       poté spouštět ikonou iw3mpHAMACHI 1.5.  Ve hře dáte Join Game a až bude vytvořená mapa tak refresh!

http://www.mininova.org/tor/1155770


Program na aktualizování PunkBusteruNěkdy se stává, že býváte vyhazování ze serverů, to je tím že máte starší verzy PB. Tento oficiální prográmek vám to vyřeší. Více ZDE

Download (652KB)

 

 
Web je optimalizovaný pro prohlížeč "Opera" a "Internet Explorer"
Copyright © 2008-2009 FAN Stránky Call of Duty 4