Call of Duty 4 - New Czech Fansite

Jak jde čas...

Call of Duty 5 World at War

Call of duty 5 je hra postavená na enginu COD 4. Je to pokračování velmi úspěšné série her s vojenskou tématikou. Minulé díly byly všechny o 2 světové válce. Tato hra ale mapuje válku s Japonskem.

Call of Duty: World at War představuje novinku v této herní sérii – kooperativní hraní, které hře dodává pocit, že nikdy nebojujete sami. Call of Duty World at War přináší podporu až čtyř hráčů kooperativního hraní v online módu nebo dvou hráčů na jedné konzoli. To umožňuje hráčům prožít dramatičtější a zajímavější bitvy v herní kampani. Tento mód obsahuje i klasické prvky multiplayeru - výzvy, ratingy a online statistiky pro lepší znovu hratelnost.

Hráči bojují za americké a ruské vojáky proti nepřátelům, kteří mají nové taktiky, nemají strach, soucit ani čest. Epické konflikty se bojují na více frontách, hráči si zabojují ve vrcholných bitvách druhé světové války ve filmovém zpracování.

Skvělé schopnosti Treyarchu při práci se zvukem zaručí filmovou atmosféru založenou na Call of Duty 4: Modern Warfare enginu.

Více info zde


Žádné komentáře
 
Web je optimalizovaný pro prohlížeč "Opera" a "Internet Explorer"
Copyright © 2008-2009 FAN Stránky Call of Duty 4